Afgelopen weekend is een flinke groep op vrijdag avond begonnen aan de Open Water cursus in een weekend. Uiteraard had iedereen zich van te voren goed voorbereid door middel van ons online e-learning systeem. Na het behandelen van de theorie zijn we direct het zwembad ingegaan om de eerste skills aan te leren.
Zaterdag ochtend hebben we de eerste buitenwater duik gemaakt. In het begin een beetje spannend, maar dat is met iedereen goed verlopen. In de middag het zwembad in om de rest van de skills onder de knie te krijgen. Op zondag was het heerlijk weer met het zonnetje hoog aan de hemel. Op deze dag hebben we de rest van de buitenduiken afgerond. In onze fotogallery zijn een aantal foto's geplaatst om een indruk te krijgen van dit geslaagde weekend.
Aan het einde van de dag hebben onze instructeurs maar liefst 9 brevetten uit kunnen schrijven. Bij deze willen we alle nieuwe duikers van harte feliciteren!
|
|
|
|
|